Teslimat

Ürününüz siparişinizin verilmesinin ardından 24 saat içinde kargoya verilir. Öngörülemeyen durumlarda 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Zamanında kargoya verilmeyen durumlarda alıcının üründen cayma hakkı bulunmakta olup iadesi yapılmaktadır. Aras kargo ile anlaşmamız olup Türkiye’ nin tüm bölgelerine teslimat yapılmaktadır.

Satın aldığınız ürün ile ilgili kargo takibinizi web sitemiz üzerinden ya da ilgili kargonun kargo takip sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İade garantisi

Satın almış olduğunuz ürün fotoğraflarda gözüktüğü gibi çıkmadığı, yanıltıcı açıklama taşıdığı ya da kargoda zarar görmesi vb. durumlarda, ürünün iadesi 2 iş günü içinde yapılabilmektedir. Sayfamızda bulunan tüm ürünler; aşağıdaki şartlar yerine getirildiğinde garantimiz kapsamındadır.

Sıkıntı yaşanan ürün ile ilgili yaşadığınız sorunu anlayabilmemiz amacıyla ürünü teslim aldığınız gün fotoğrafını çekerek kısa açıklama ile birlikte [email protected] adresine bilgilendirme yapılması gerekmektedir.
Ürününüz incelendikten sonra belirttiğimiz şartlar dahilinde sorun olması durumunda ürünü Aras Kargo Labu Djital Medya şirket anlaşması üzerinden 118448851152 numaralı kodu belirterek Aras Kargo (İstanbul Kadıköy Şubesi) olarak belirtmeniz yeterlidir.