top of page

Teslimat & İade

Instagram Mezatları Bilgilendirme

Mezatlarımızda ödemelerinizi banka havalesi veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme sistemimiz bulunmamaktadır. Hemen al fiyatı ile alınan ürünlerde kargo ücreti ve hizmet bedeli firmamıza ait olup, açık artırma ile kalan ürünlerden %20 KDV alınmanktadır. Kargo ücreti alıcıya ait olup, hepsijet ve yurtiçi kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Ürünlerin tamamında kargoda oluşabilecek sorunların sorumluluğu sayfamıza aittir. İade taleplerinizi 14 gün içerisinde bildirerek iade talebinde bulunabilirsiniz. Ürün iadelerinizde ürünün çıkış yapılan depoya ulaştığı gün itibari ile 1-3 iş günü içerisinde hesaplarınıza geri ödemesi yapılmaktadır. Kargolanacak ürünün kırılma riskine göre gönderim yapılacak kargo firması (hepsiJET, yurtiçi kargo, özel nakliye ) değişkenlik gösterebilmektedir. Kargo firmalarının yoğunluğundan kaynaklı teslim edilmiş olan ürünlerinizin çıkışlarında veya teslimatında önemli gün ve haftalarda gecikme yaşanabilir.

Teslimat

Ürününüz siparişinizin verilmesinin ardından 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Zamanında kargoya verilmeyen durumlarda alıcının üründen cayma hakkı bulunmakta olup iadesi yapılmaktadır. Hepsjiet ev Yurtiçi kargo ile anlaşmamız olup Türkiye’ nin tüm bölgelerine teslimat yapılmaktadır. Mevzuat gereği aldığınız ikinci el elektronik aletlerde kargo teslimatı sırasında üründe herhangi bir kusura var ise kargoyu kabul etmeden tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak tutturulmayan elektronik ürünlerde iade yapılamamaktadır.

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili kargo takibinizi instagram sayfamız üzerinden ya da ilgili kargonun kargo takip sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İade Garantisi

Satın almış olduğunuz ürün fotoğraflarda gözüktüğü gibi çıkmadığı, yanıltıcı açıklama taşıdığı ya da kargoda zarar görmesi vb. durumlarda, ürünün iadesi 14 gün içinde yapılabilmektedir. Sayfamızda bulunan tüm ürünler; aşağıdaki şartlar yerine getirildiğinde garantimiz kapsamındadır.
 

Sıkıntı yaşanan ürün ile ilgili yaşadığınız sorunu anlayabilmemiz amacıyla ürünü teslim aldığınız gün fotoğrafını çekerek kısa açıklama ile birlikte instagram sayfamızdan bilgilendirme yapılması gerekmektedir. Ürününüz incelendikten sonra belirttiğimiz şartlar dahilinde sorun olması durumunda ürünü Yurtiçi Kargo / Labu Djital Medya şirket anlaşması üzerinden 586443724 numaralı kodu belirterek gönderim yapmanız yeterlidir.

bottom of page