top of page
antik kuntik mağaza.png

Biz hikayemiz?

2015 yılında, maceracı ve risk alan genç girişimciler tarafından kurulan Antik Kuntik, antikaların büyülü dünyasında yeni bir soluk getiriyor. Bizler, değerli müşterilerimize tarihin derinliklerinde saklı kalmış değerleri yeniden hatırlatmayı amaçlayan bir ekip olarak yola çıktık. Kendimize ilham kaynağı olarak geçmişi seçtik ve o eşsiz estetiği, günümüz teknolojisiyle birleştirerek yeni bir köye eski adetleri getirme kararlılığını taşıyoruz.

antik kuntik ankara.png

Antik Kuntik olarak, geçmişin izlerini sürerken, tarihin her bir döneminden ilham alıyoruz. Antikaların derinliklerinde yatan hikayeleri keşfediyor, kaybolmuş hazineleri gün ışığına çıkarıyoruz. Amacımız, bu benzersiz parçaları yeniden üreterek, günümüz yaşamına uyum sağlayacak şekilde restore etmek ve korumaktır.

Müşterilerimizin beğenisini kazanmak için özenle seçilen antika koleksiyonlarımızı sunarken, estetik değerleri, özgünlüğü ve kaliteyi ön planda tutuyoruz. Her bir parça, geçmişin büyüsünü taşıyan, benzersiz birer sanat eseri niteliğindedir.

İletişim

Antik Kuntik ailesi olarak, tutkulu ve deneyimli bir ekibiz. Geçmişe olan saygımız ve antikaların büyüleyici dünyasına olan sevgimiz, her bir işimizi şekillendirir. Siz değerli müşterilerimizi, bu büyülü yolculuğumuza davet ediyoruz. Geçmişten bugüne köprü kurarak, tarihin büyüsünü hissetmenizi ve geçmişin estetiğini yeniden keşfetmenizi sağlamak için buradayız.

 

Antik Kuntik olarak, sizlere tarihin özünde bir yolculuk sunmak için heyecanla çalışıyoruz. Geçmişin değerlerini günümüzle buluştururken, tarihin ışığını tekrar yakalamak için her adımımızda özenle ilerliyoruz. Sizleri Antik Kuntik ailesine katılmaya ve bu büyülü yolculuğa ortak olmaya davet ediyoruz.

antik kuntik sarıyer.png
İletişim
Antik Kuntik Logo

   Ankara Mağaza

Şeker Mah. Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul cad. No:31/A Etimesgut, Ankara

0 (850) 808 0281    -   0 (312) 280 5228      info@antikkuntik.com.tr

      İstanbul Kadıköy İrtibat Ofisi

Rasimpaşa Mah. Macit Erbudak Sok. No:66/A Kadıköy, İstanbul

0 (850) 808 0281   -   0 (537) 593 7332     info@antikkuntik.com.tr

     İstanbul Sarıyer Mağaza

Büyükdere Mah. Bostan Sok. No:8  Sarıyer, İstanbul

0 (850) 808 0281        0 (543) 724 1704     info@antikkuntik.com.tr

antik kuntik bayilik franchise.png

Antik Kuntik yurt içi ve yurt dışı franchise (bayilik) başvurusu

Bayilik sistemimiz ve avantajlarını öğrenmek için başvuruda bulunabilirsiniz

Başvurunuz için teşekkürler

bottom of page